Kömür sektöründeki faaliyetlerimize 1985 yılında başlayan firmamızda, 2015 yılı itibariyle 30. Yılımızı kutlamaktayız. Kuruluşundan bu yana her geçen gün yükselen bir ivmeyle yola devam eden Marmara Madencilik 2003 yılından itibaren kömür ithal eden şirketler arasında yerini almıştır. Gebze Kömürcüler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisimizde Rusya’dan Yüksek Kalorisi ve düşük çevresel etkileri ile bilinen Sibirya Kömürü’nü ithal etmekteyiz. İthal ettiğimiz kömürü eleme, ayrıştırma ve torbalama işlemlerine tabi tuttuktan sonra, tüketicinin ihtiyacı olan yüksek kalorili, yıkanmış, taşsız ve çevre dostu Sibirya Kömürü’nü en hızlı ve güvenilir şekilde Marmara Bölgesi, Karadeniz Bölgesi, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’ndeki yaygın bayi ağımızla, dört farklı marka altında ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimize sunmaktayız. MARMARA MADENCİLİK 30 yıllık tecrübesi, uzman çalışan kadrosu, hızlı ve esnek üretim yapısı, ürün ve hizmet kalitesiyle, kömür sektörünün aranılan markası haline gelmiştir.


Vizyon

vizyon
Pazarın beklenti ve ihtiyaçlarını, en hızlı ve güvenli şekilde karşılayarak, dinamik, güvenilir, öncü yapısı, ürün ve hizmet kalitesiyle kömür sektöründe faaliyetlerine devam etmektir.Misyon

misyon
Etik değerler çerçevesinde, çevreye ve topluma duyarlı bir şekilde, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve toplam kalite anlayışına bağlı kalarak yaşadığımız toplumda artı değer oluşturmaktır.